Menu Close

ŠEIMOS IR VAIKO DIENA

Šiais metais buvo atnaujintas įsimintinų dienų kalendorius ir keitėsi vaikystę įprasminančios datos. Nuo šiol Lietuvoje Vaiko diena yra minima trečiąjį gegužės penktadienį, šiais metais tai gegužės 17 d. Įstaigos mokytojai pakvietė vaikus, tėvelius  į šventę “Tas vaikiškas mano pasaulis”. Jos metu vaikai stebėjo “Kultūra vaikams” šokių mokytojos Valerijos parengtus šokius, atliko “Skruzdėlyčių mankštą”, dainavo daineles, šoko ratelius.  Šventės rengėjai – Bobutė ir Diedukas pakvietė vaikus į specialiai jiems paruoštas erdves, kuriose laukė linksmos užduotys. Be “senelių”  parengtose stotelėse vaikų laukė Kung Fu Panda, beždžioniukas Džordžas, Anūkėlė. Taip pat vaikai žaidė, piešė, pūtė muilo burbulus, aktyviai leido laiką sportuodami.

Tradiciškai minint šeimos dieną, darželį lankančių vaikučių tėveliai sodino tujas, genėjo krūmus, sodino gėles ir ženkliai prisidėjo gražinant darželio teritoriją. Nuoširdžiai dėkojame!

ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA ŠEIMOS IR VAIKO DIENA

Skip to content