Menu Close

IŠVYKA Į “AJ ŠOKOLADO SKULPTŪRŲ MUZIEJŲ”

Priešmokyklinės “Ančiukų” grupės vaikai kartu su mokytojomis Sigita ir Virginija gegužės 14 d. aplankė Trakus ir jame įsikūrusį AJ šokolado skulptūrų muziejų.

Šokolado skulptūrų muziejuje eksponuojama daugiau nei šimtas per pastaruosius metus meistrų sukurtų skulptūrų. Muziejuje įrengti keturi kambariai. Kiekviena salė – skirtinga. Juose vyrauja Majų, Kolumbo, filmo „Šokoladas“ ir „Smagaus gyvenimo“ temos.
Vaikai sužinojo, kad didžioji dalis kūrinių iš saldžios masės yra natūralaus dydžio, o mažiausia skulptūrėlė – telpa į  žmogaus delną. 

Muziejuje vaikai apžiūrėjo Lietuvos rekordininko, dailininko Valerijaus Šatunovo kurtus paveikslus, dėl savo išskirtinumo sulaukusius daugelio pasaulio leidyklų dėmesio. Į mūsų šalies pasiekimų knygą jis įtrauktas kaip autorius, sukūręs daugiausia viename paveiksle skirtingų vaizdų – „Barono Katino šypsena“ pavadintame darbe vaizdai nutapyti ant vienos 120 × 80 cm dydžio drobės akriliniais ir liuminoforiniais dažais. Keičiant jų apšvietimą ir padėtį apverčiant, matomi skirtingi vaizdai.

Ir, žinoma, aplankyta Trakų pilis.

IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS" IŠVYKA Į "AJ ŠOKOLADO NAMUS"

Skip to content