Menu Close

RESPUBLIKINIS PROJEKTAS “IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA”

Jau 10 metus projekto organizatoriai kviečia  prisijungti prie šio projekto. Projekto pagrindinis tikslas – tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį bei išbandyti žiemos sporto šakas.

Vaikai pasirinko ledo ritulį ir rogučių sportą. Šios dvi sporto šakos tarp vaikų pačios populiariausios. Na, o pasirinkti vaikai turėjo iš ko: ir iš slidinėjimo ir biatlono, ir iš dailiojo čiuožimo, ir akmenslydžio, ir iš “tramplynų”. Kadangi žiemos kiekvienais metais vis “šiltėja” ir sniego turime šaltuoju metų laiku ne tiek jau ir daug, kai pasnigo vasario mėn. pradžioje, tuoj pat išbėgome į kiemą su savimi pasiimdami rogutes, “slidinėjimo lazdas” ir kitą atributiką. Olimpiadą vainikavo “Zuikučių” grupės iškeptas tortas “Olimpiniai žiedai”.

ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada ikimokyklinukų žiemos olimpiada

Skip to content