Menu Close

“GELTONA, ŽALIA, RAUDONA”

Geltona, žalia, raudona

Vasario 15 d. darželio bendruomenė minėjo Lietuvos Nepriklausomybės dieną Vasario-16-tąją.

Paminėjime, kuris vyks darželio lauko teritorijoje, buvo organizuotos  trys stotelės su veiklomis. Pirmo sustojimo metu vaikų laukė viktorina, kurios metu „laiškanešys“ jiems uždavinėjo klausimus  apie Lietuvą atsižvelgiant į vaikų amžių (kur ji yra, kokia vėliava, kokia kalba kalbama, kokie miestai yra Lietuvoje, kokios teka upės, kokie gyvena gyvūnai, kas yra Lietuvos prezidentas ir t.t.). Taip pat buvo dėliojama dėlionė ir giedamas himnas.

Antro sustojimo metu vyko statinių konstravimas. Vaikams buvo padėta kaladėlių, indelių nuo jogurto, konstruktorių. Jie nevaržomai konstravo įvairius statinius.

Trečio sustojimo metu vaikų laukė STEAM veiklos. Jie kūrė iš kamštelių, akmenukų, gilių, kankorėžių, riešutų, sėklų ir t.t. Vaikai dėliojo  gandro, ąžuolo, pilies, Lietuvos žemėlapio kontūrus, jūrą.

Ketvirto sustojimo metu vaikai siuntė  Lietuvai linkėjimus. Mokantys rašyti – rašė, nemokantys – spalvino ir piešė.

Visi sustojimai buvo paženklinti vėliavėlėmis.

Visa darželio bendruomenė bandė „apkabinti“ darželį pačių padarytos grandinės pagalba  iš antrinių žaliavų ir nuspalvintos Lietuvos vėliavos spalvomis. Ir skandavo bendrą šūkį:  Lietuva – tai aš, Lietuva – tai Tu, Lietuva – tai mes,  Ir visi kartu.

 

Skip to content