Menu Close

RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIŲ ĮSTAIGŲ PROJEKTAS “IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA”

Startavo respublikinis ikimokyklinių įstaigų projektas “Ikimokyklinukų žiemos olimpiada”, prie kurio prisijungti pakvietė Kauno lopšelio-darželio “Spragtukas” bendruomenė. Ši olimpiada ir dalyvavimas joje leis vaikams ne tik patobulinti savo emocinius-socialinius įgūdžius, bet taip pat pajusti bendrumo jausmą, o projekto idėja ir užduotys įtrauks ne tiki vaikus, bet ir darželio bendruomenes, vaikus ir jų tėvelius. Projektas vyks iki vasario 27 d. ir vaikų laukia daug įdomių užduočių. Viena jų šokis pagal Džimbos dainą “Šalta balta”.

 

IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA

 

Nors už lango šlapia ir slidu, vaikai kūrybiškai ir aktyviai darželio erdvėse išbandė šias žiemos sporto olimpines šakas: slidinėjimą ,dailųjį čiuožimą, biatloną, ledo ritulį.

 

Skip to content