Menu Close

PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA

Kauno lopšelyje-darželyje “Šilelis” visuomenės sveikatos biuro specialistė organizavo veiklas “Zuikučių” grupės vaikams, kurių tikslas: formuoti tinkamą vaikų požiūrį į sveiką mitybą, formuoti teisingus maitinimosi principus ir įgūdžius.

Veiklų, užsiėmimų temos:

  1. Įvadinė pamokėlė, diskusija sveikos mitybos tema.
  2. Susipažinimas su ,,Maisto pasirinkimo piramide“.
  3. Kuriame sveikos mitybos lėkštę.
  4. Kuriame maisto šviesoforą.
  5. Gaminame daržovių vėrinukus.
  6. Paskaitėlė ,,Cukrus- mums ne draugas!“

Sveikatos priežiūros specialistė, kartu su ,,Zuikučių“ grupės vaikais, spalio-sausio mėnesiais diskutavo bei kūrė įvairius projektus sveikatai palankios mitybos tema. Vaikai ne tik susipažino su ,,Maisto pasirinkimo piramide“, sveikos mitybos lėkšte, diskutavo apie cukraus poveikį mūsų sveikatai, bei kiek jo yra mūsų kasdien naudojamuose produktuose, bet ir patys kūrė maisto šviesoforą bei gamino  sveikuoliškus daržovių vėrinukus. Veiklų metu vaikai ne tik gavo gerų emocijų bet ir plačiau susipažino su sveikatai palankesne mityba.

PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA PREVENCINIS SEMINARŲ CIKLAS VAIKAMS SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS TEMA

 

Skip to content