Menu Close

“MAŽOJI MYLIA 2023”

Pagrindinis šio respublikinio renginio tikslas – skatinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, aktyviai leisti laisvalaikį. O taip pat:

*Ugdyti vaikų valią ir ištvermę;

*Skatinti vaikų draugiškus tarpusavio santykius;

*Per įvairius judriuosius žaidimus, patrauklia forma lavinti vaikų turimus judėjimo įgūdžius.

Vaikai keliavo į Petrašiūnų šilą, kuriame juos pasitiko Kakė Makė, ten jie rado specialiai įrengta bėgimo trąsą. Kakė Makė pralinksmino vaikus ir pasigedo savo draugų monstriukų Nanaisos ir Mamaisos. Kakė Makė su vaikais ieškojo pasiklydusių miške savo draugų, kurie netrukus pasirodė patys. Nanaisa ir Mamaisa pasisveikino su vaikais ir pasiūlė atlikti smagią Kakės Makės mankštą “Šiubi bam”. Mamaisa vaikams pademonstruoja savo gimnastinius sugebėjimus stovėti ant galvos, o Nanaisa pasiūlė vaikams apžiūrėti bėgimo trąsą, kurioje jų laukė kliūčių ruožas. Susipažinę su trąsa, kiekviena grupė prabėga 250 m. ”Mažąją myliukę“.

Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia Mažoji mylia

 

Skip to content