Menu Close

BENDRUOMENĖS RENGINYS “DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS”

Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų. Žmonėms visame pasaulyje reikia šeimos – nepaisant to, kokią vietą šeima užima visuomenėje. Daugumai žmonių šeima – saugumo ir laimės vieta, kur visi išmoksta solidariai gyventi. Nepaisant greitų socialinių pokyčių, šeima – kiekvienos visuomenės stabilumo centras. Kiekvienoje kultūroje šeima yra žinoma kaip patikimiausia solidarumo forma, garantuojanti visuomenės išlikimą.

Minint šią dieną Kauno lopšelio-darželio “Šilelis”  pedagogai pakvietė darželio bendruomenę į tradicinį renginį “Dėl daržo, šeimos ir darnios aplinkos”. Jo metu visi bendruomenės nariai: pedagogai, vaikai, jų tėveliai ir šeimos nariai, administracijos darbuotojai gražina ir švarina įvairiomis įmanomomis priemonėmis darželio aplinką. Jau tradicija tapusi tujų sodinimo akcija  patinka darželio naujokams – lopšelio ugdytiniams ir jų tėveliams.  Kitų grupių nariai sodina gėles ir kitus augalus. “Smalsučių” ir “Ežiukų” grupių tėveliai ir vaikai užsiima daržininkyste: sodina svogūnus,  bulves, morkas, moliūgus, kitas įvairias daržo gėrybes. “Geniukų” grupės tėveliai ir vaikai šiais metais padėjo įrengti lauko pavėsinę nudažydami jos sieną specialiais dažais (ant jos bus galima rašyti). Kiekvieno darbas ir indėlis ypač svarbus. 

Na, o po darbų visiems smagu pasišnekučiuoti, pabendrauti, artimiau susipažinti ir paskanauti grikių košės su spirgučiais ir arbata.

Darželio direktorė Lina Norvaišienė nuoširdžiai dėkoja visiems bendruomenės nariams už aktyvų dalyvavimą šventėje ir darželio aplinkos turtinimą. 

DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS" DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS"DĖL DARŽO, ŠEIMOS IR DARNIOS APLINKOS"

 

Skip to content