Menu Close

TOLERANCIJOS DIENA

Kiekvienais metais darželio bendruomenė mini tolerancijos dieną. Šių metų tolerancijos dienos simbolis – namas – skirtas aptarti tai, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje. Tačiau kartais žmonių skirtingumas sukelia kitiems pyktį. 

Šios iniciatyvos  „Tolerancijos namas“ tikslas:

  • išsiaiškinti, išanalizuoti žodžio Tolerancija reikšmę;
  • aptarti su vaikais tolerancijos temą: ar gyvename Tolerantiškoje visuomenėje, ar savo mieste / gyvenamojoje vietovėje matome, pastebime tolerancijos / netolerancijos pavyzdžius, situacijas.

Vaikai kartu su auklėtojomis pasitarę statė tolerancijos namą, diskutavo apie žodžių draugystė, pagarba, supratimas, meilė, pagalba prasmę. Vaikai pasakojo patirtis susijusias su šiais žodžiais. Psichologė Viktorija pateikė pavyzdžių ir pamokančių istorijų iš animacinių filmukų. 

Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena

 

 

 

 

Skip to content