Menu Close

VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS

Vaikai prie Lietuvos žemėlapio

Dažnas Lietuvos pilietis mano, kad atkurtos Lietuvos valstybės diena – Kovo 11-oji, tačiau mažai kas žino, jog pirmą kartą Lietuvos valstybė buvo atkurta jau prieš beveik šimtą metų,1918 m. vasario 16 d. Prieš beveik šimtą metų pasirašytame valstybės atkūrimo akte šalį atstatanti Lietuvos Taryba pabrėžė, kad atkuriama valstybė nėra nauja, o tik seno valstybingumo tąsa. Svarbu pabrėžti, kad Lietuvos valstybės istorija yra kuriama daugiau nei 1000 metų. Galime pagrįstai didžiuotis, jog prieš šimtą metų pirmieji ir vieninteliai Baltijos šalyse atkūrėme demokratine santvarka besiremiančią nepriklausomą valstybę.

Penktadienį, visa mūsų darželio bendruomenė, minėjo šią svarbią mums visiems dieną. Vyriausieji vaikai paėmę už rankučių mažuosius, palydėjo juos į salę ir padabino Lietuvos žemėlapį. Vaikai šoko polkutę, dainavo dainas, žaidė ratelį. Savo atliekamas dainas iš visos širdies skyrė – LIETUVAI.

Vaikai prie Lietuvos žemėlapio Vaikai prie Lietuvos žemėlapio Vaikai prie Lietuvos žemėlapio Vaikai prie Lietuvos žemėlapio vaikai šoka polkutę Vaikai stebi foto nuotraukas vaikai šoka polkutę vaikai šoka polkutę ratelis apie "žuvytę" vaikai šoka polkutę vaikai apkabina rankutėmis Lietuvą

Skip to content