Menu Close

TOLERANCIJOS DIENA

tolerancija

Mūsų darželio “Kodėlčiukų” ir “Smalsučių” grupės prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ir tokiu būdu minėjo lapkričio 16-tą – Tolerancijos dieną. Šių metų tolerancijos dienos simbolis- Tolerancijos miestas.

Pilietinės iniciatyvos  „Tolerancijos miestas“ tikslai:

  • išsiaiškinti, išanalizuoti žodžio Tolerancija reikšmę;
  • aptarti su vaikais – ar mes gyvename Tolerantiškoje visuomenėje, ar savo mieste/gyvenamojoje vietovėje matome, pastebime tolerancijos/netolerancijos pavyzdžius, situacijas gatvėje, parduotuvėje ar kitoje viešoje vietoje; kartu paanalizuoti pavyzdžius;
  • piešti piešinius, daryti koliažus (aplikacijas ir pan.), kurti maketus Tolerancijos miesto tema. Tolerancijos miestas gali būti tas, kuriame gyvename, tačiau gali būti kuriamas miestas, apie kurį svajojame, kuriame norėtume gyventi.
  • Pedagogai su vaikais kalbėjosi apie vietovę, kurioje gyvena. Jie papasakojo apie  miestą, kuriame gyvena ir diskutavo apie  žmonių tarpusavio santykius, apie jų skirtumus ir individualias savybes. Kurti drauge tolerancijos miestą – išties smagu.

Kiti vaikučiai tolerancijos dieną minėjo statydami ir puošdami draugystės tiltą, gerdami draugystės arbatą ir dovanojo vienas kitam šypsenas.Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena Tolerancijos diena

 

Skip to content