Menu Close

TARPTAUTINIS ETWINNING PROJEKTAS “PATS – PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU”

PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU"

Kauno lopšelyje-darželyje “Šilelis” toliau tęsiamas tarptautinis eTwinning projektas “Pats – patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau”. Jo metu vaikai susipažįsta su profesijomis, kurias yra įgiję jų tėveliai ir apie kurias mielai papasakoja. Na, o vaikai, turi galimybę pasidžiaugti, susipažinti, didžiuotis, tyrinėti, pabandyti.

Jau įvyko maloni pažintis su veterinaro profesija, o spalio 11 d. vaikai galėjo susipažinti su ugniagesio-gelbėtojo profesija. Į darželio kiemą (Betonuotojų g. 3) įriedėjo ugniagesių automobilis, vaikai pasitiko svečius plakatais ir džiaugsmingais šūksniais. Jie apžiūrėjo automobilį, galėjo į jį įlipti ir išlipti (su pagalba), išklausė ugniagesių pasakojimų apie tarnyboje atliekamus darbus, susipažino su turimais  prietaisais ir įrankiais, stebėjo iš žarnų trykštantį vandenį (galėjo pajusti jo stiprią srovę). Ir ,žinoma, pakartojo telefono numerį, kuriuo reikia skambinti ištikus bėdai. Dėkojame Arno tėveliui už puikią edukaciją. 

PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU" PROJEKTAS "PATS - PATYRIAU, ATRADAU, TYRINĖJAU, SUKŪRIAU"

 

Skip to content