Menu Close

TARPTAUTINIS E-TWINNING PROJEKTAS “TARPKULTŪRINĖS KOMUNIKACIJOS ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS IR JŲ INTEGRAVIMAS UŽSIENIO KALBŲ IR KITŲ DALYKŲ PAMOKOSE”

Įgyvendinant tarptautinį e-Twinning projektą „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“, Kauno lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė” projekto partnerius pakvietė į vaikų kūrybos iš antrinių žaliavų parodą „Mano jausmų Barzdukas“. Dalyvaudami šioje parodoje, projekto dalyviai dalinosi unikaliais, vaikų kartu su mokytojais ar tėveliais sukurtais „Jausmų Barzdukais“, skirtais elgesio ir emocijų pažinimui.
Kad mokintis atpažinti, suprasti ir įvardinti savo jausmus ir emocijas būtų lengviau “Smalsučių”, “Zuikučių” grupės ugdytiniai sukūrė savo ,,Jausmų barzdukus”. Kūrybos proceso metu “Smalsučiai” daug diskutavo, ieškojo tinkamo veiduko paveikslėlio ir tarėsi kokios emocijos turėtų būti jų ,,barzdukas”. Priėmę vieningą sprendimą vaikai džiaugėsi linksmu personažu, kuris ne tik juos džiugins, bet ir padės geriau susivokti sudėtingame emocijų pasaulyje.
“Zuikučiai” mokytojų Aldonos ir Jurgitos padedami pasigamino kitokį “Barzduką”: daug didesnį ir taip pat labai mielą.
Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas Mano jausmų Barzdukas

Skip to content