Menu Close

TARPTAUTINIO ETWINNING PROJEKTO “DARNI APLINKA – ĮTRAUKIOJO UGDYMO(SI) ĮGALINIMAS TINKLAVEIKA SU KAUNO LOPŠELIU-DARŽELIU “VAIKYSTĖ”

etwiningo logotipas
Dalyvavimas tarptautiniame eTwinning projekte „Darni aplinka – įtraukiojo ugdymo(-si) įgalinimas”: iššūkis „Kaip pastatyti Kauno pilį?” 🏰
Vasario mėnesį,  eTwinning projekto partneriai Kauno lopšeliu-darželiu „Šilelis” ir Kauno lopšelis-darželis ‘Vaikystė”, nutarė jungtis bendram iššūkiui – „Kaip pastatyti Kauno pilį?”
Vieną rytą “Vaikystės” darželio „Boružiukų” grupės vaikai iškeliavo gyvai apžiūrėti Kauno pilį, iškeltą Lietuvos vėliavą bei Vyčio skulptūrą! Grįžę pasidalino savo įspūdžiais, akimirkomis su „Ančiukų”, „Skurzdėliukų”, „Meškučių” grupių vaikais ir visi kibo į rimtus “darbus” – statyti Kauno pilį „Vaikystėje”!
Kauno lopšelio-darželio “Šilelis” “Ančiukų”, “Stirniukų”, “Voveriukų” ir “Kiškučių” grupių vaikai taip pat uoliai darbavosi statydami ne tik Kauno pilį, bet ir kitas Lietuvos pilis. Visos vaikų pilys pastatytos iš antrinių žaliavų, stengiantis saugoti ir puošti, kurti ir gyventi Lietuvoje!
 
"Vaikystės" darželis "Vaikystės" darželis“Vaikystės” darželis
"Vaikystės" darželis "Vaikystės" darželis "Vaikystės" darželis "Vaikystės" darželis "Vaikystės" darželis "Vaikystės" darželis

Skip to content