Menu Close

SU RUGSĖJO 1!

spalvoti klevo lapai

VASARA JAU PRABĖGO.
RUGSĖJIS MUMS ATNEŠA NAUJUS DŽIAUGSMUS, ATRADIMUS IR ŽINIAS. DAUG DRAUGŲ IR NUOTYKIŲ.
SVEIKINAME VISUS SU MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTE BEI NORIME PALINKĖTI GERO STARTO!

REKOMENDACIJOS TĖVAMS

TVARKA, KURIA VADOVAUSIMĖS NUO Š.M. RUGSĖJO 1 D.

Primename, kad ekstremalioji padėtis neatšaukta ir padidinta Kauno m. susirgimų rizika įpareigoja mus Jums priminti tvarką, kuria vadovausimės nuo rugsėjo 1 d. :

 1. Įstaigos darbo laikas:
 • Kodėlčiukų” gr. 7.00-19.00 (skirta tik tą grupę lankantiems vaikams), kitos įstaigos grupės nuo 7.30 iki 18.00  val. Dėl itin sudėtingų atvejų kreiptis į įstaigos direktorių.
 1. Gražinami temperatūrų matavimai prie įstaigos įėjimo tiek vaikams, tiek jį lydintiems asmenims. Jus pasitiks įstaigos darbuotojai prie kiekvieno grupės įėjimo ir pamatuos temperatūrą.
 2. Su slogos, konjuktyvito, bėrimo, kosulio ar kitų ligų požymiais vaikai nebus priimami, o pasireiškus šiems požymiams vaikui jau esant darželyje, būsite  informuoti vaiką skubiai pasiimti iš įstaigos, kaip tai numato susitarimai ugdymo sutartyse.
 3. Įėjimas į įstaigą lydintiems asmenims  tik su veido apsaugos priemonėmis. Tai ypatingai aktualu mūsų mažiausiųjų naujokų tėveliams, nes į grupę adaptaciniam periodui bus įleidžiami tik su kaukėmis ir ribotu srautu, laikantis visų sveikatos apsaugos ministro 2020m. rugpjūčio 17d. Nr. V-1840 sprendimo nurodymų.
 4. Vaikų pasiėmimas bus vykdomas paskambinus grupės telefonu ir vaikas bus palydimas iki durų arba jei vaikai tuo metu lauke pasiimant iš lauko teritorijos.
 5. Labai prašome aptarti iš anksto su vaikais šias procedūras, kad patirtų kuo mažiau streso.
 6. Vaikų, kurie yra didesni, drąsesni prašysime nelydėti iki rūbinėlių dėl saugumo. Išimtį darome tik lopšelio amžiaus vaikų tėveliams, nes suprantame, kiek nerimo patiria ir vaikai, ir tėvai adaptaciniu periodu;
 7. Rugsėjo 1 d. šventė įvyks kaip ir planuota 10 val. lauke, esant blogam orui – grupėse. Šventės metu tėveliams/ globėjams ar kitiems lydintiems asmenims veido apsaugos priemonės būtinos ir prašysime savarankiškai laikytis 1-1,5 m. tarpusavio saugos atstumų.
 8. Esant geroms oro sąlygoms auklėtojos vaikus ryte pasitiks ir visą dieną kuo daugiau laiko praleis lauke.
 9. Sveikatos pažyma 027a forma mūsų įstaigą lankantiems vaikams su odontologo žyma ( skaitmeniniu pavidalu ltarba paprastu popieriniu išrašu) gali būti pateikiama iki 12 31 d. , išskyrus tuos atvejus, kai vaikas yra alergiškas ir jam būtina pritaikyti valgiaraštį. Įstaigos naujokams sveikatos pažymas yra būtina pateikti iki rugsėjo 17 d. kaip numato karantino atšaukimo tvarka.
 10. Muzikos, šokio, teatro užsiėmimai bus vykdomi atskirai kiekvienos grupės vaikams. Tarp užsiėmimų daromi tarpai ir patalpos vėdinamos bei dezinfekuojamos.
 11. Atnaujinama iš dalies ir būrelių veikla, tačiau užsiėmimai vyks tik–po vienos grupės vaikus, lygiai taip pat paliekant laiko pertraukas patalpų vėdinimui ir dezinfekcijai.
 12. Interesantai, individualių konsultacijų norintys asmenys pirmiausia pasiskambina telefonu įstaigos tel. 8 37 45 67 33 arba direktorės mob. 865201854, ar el. paštu darzelis@silelis.kaunas.lm.lt ir susitariama dėl priėmimo laiko.

Prašome visų tėvelių supratingumo dėl kai kurių ne itin patogių ar palankių sąlygų, tačiau turime vieningai, protingai ir kantriai spręsti susidariusią situaciją.

Įstaigos administracija

Skip to content