Menu Close

“SKIRTINGŲ KOJINIŲ DIENA” ARBA “SAVAITĖ BE PATYČIŲ”

Kovo 20-24 d. Kauno lopšelyje darželyje “Šilelis” vyko “Savaitė be patyčių”.  Mokytojos Virginija M., Audronė M., Gabija ir psichologė Viktorija pasiūlė vaikams įdomių ir prasmingų veiklų bei idėjų, kurias grupių mokytojos kartu su vaikais galėjo atlikti visą savaitę ryto rato metu, dienos veiklų metu ir t.t.

Savaitės metu buvo pažymėta ir kovo 21 d. Kasmet kovo 21-ąją dieną minima pasaulinė skirtingų kojinių diena, skirta didinti visuomenės supratimą apie genetinę Dauno sindromo ligą bei skatinti šių žmonių socialinę įtrauktį, gerovės palaikymą ir žmonių toleranciją. Vaikai bei mokytojos ne tik dėvėjo skirtingas kojines, piešė, žaidė, bet ir su mokytoja Karina  šoko “kojinių” šokį”. 

 

Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena Skirtingų kojinių diena

Skip to content