Menu Close

SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA

Kovo 21-ąją pasaulyje švenčiama Pasaulinė Dauno sindromo diena, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį ir formuoti teigiamą požiūrį į žmones su šia negalia bei jų artimuosius. Tad šią dieną  Kauno lopšelyje-darželyje „Šilelis“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse  vyko akcijos, palaikančios Dauno sindromą turinčius žmones.
Kovo 21-ąją  vaikai  mūvėjo skirtingomis kojinėmis. Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, kurį nulemia tik viena chromosoma. Taigi, nebijokime būti kitokiais!

Priešmokyklinėse grupėse vaikai ne tik vaikščiojo skirtingomis kojinėmis, bet ir sužinoję, kad dėl savo gerumo, šviesumo vaikai, turintys Dauno sindromą, vadinami Saulės vaikais, piešė saulytes, jų „spinduliukais“ siuntė savo širdelių šilumą. O suspindėjusios sukurtos saulytės “Zuikučių” grupėje ir ant „Voveriukų“ grupės lango, yra palaikymo simbolis tėveliams, auginantiems vaikus su Dauno sindromu.

SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA SKIRTINGŲ KOJINIIŲ DIENA

Skip to content