Menu Close

RIUKKPA PROJEKTAS “JUDRŪS VAIKAI- GAMTOS DRAUGAI”

Balandis – švaros mėnuo. Tam, kad mus džiugintų graži, švari gamta, skatinkime kiekvieną žmogų tvarkyti ir gražinti aplinką ne tik savo įstaigoje, bet ir už jos ribų. Vaikai ir suaugę mokykimės ne tik rūpintis, mylėti ir tausoti gamtą, bet ir skatinkime vieni kitus rūšiuoti atliekas, bei aktyviai judėti gryname ore. Respublikinė akcija “Judrūs vaikai – gamtos draugai”  pakvietė prisijungti visus, kurie nėra abejingi gamtos grožiui, sveikesnės aplinkos kūrimui, bei sveiko gyvenimo būdo puoselėjimui.

Ši veikla įdomi tuo, kad vykdoma pasirinktinai, pagal pedagogų numatytą planą ir išmonę, panaudojant įvairias netradicines priemones. Renginio sumanytojai ir organizatoriai rekomendavo iš antrinių žaliavų (kartoninių dėžių, plastikinių butelių, vienkartinių indų, šiukšlių maišų ir t.t), pasigaminti priemones, kurias galima panaudoti judrioje veikloje.

Judrūs vaikai - gamtos draugai Judrūs vaikai - gamtos draugai Judrūs vaikai - gamtos draugai Judrūs vaikai - gamtos draugai Judrūs vaikai - gamtos draugai Judrūs vaikai - gamtos draugai Judrūs vaikai - gamtos draugai Judrūs vaikai - gamtos draugai Judrūs vaikai - gamtos draugai Judrūs vaikai - gamtos draugai

 

Skip to content