Grupės ,,Ežiukai” ugdytiniai dalyvavo orientaciniame paspirtukų ir dviračių iššūkyje ,,Riedam” Panemunės šile.
Šio iššūkio tikslas – išbandyti savo jėgas ir važiavimo įgūdžius gamtinėje aplinkoje, važiuojant ir atliekant užduotis dviračiu ar paspirtuku orientacinėje trasoje.
Uždaviniai:
- skatinti aktyvų gyvenimo būdą ir tvarų judėjimą ekologiškomis transporto priemonėmis mieste ir jo aplinkose;
- ugdyti vaikų ir bendruomenės sąmoningumą apie judėjimo priemonių naudą kasdienybėje;
- pritaikyti orientavimosi žinias miško trasoje, ieškant punktų pagal žemėlapį ar užuominas;
- ugdyti bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžius, atliekant užduotis.
Vaikai aktyviai, smagiai ir prasmingai praleido laiką gamtoje. Stiprino ne tik važiavimo bei orientavimosi įgūdžius, bet ir dalyvavo viktorinoje apie saugų eismą bei kelio ženklus.







