Menu Close

RESPUBLIKINĖ AKCIJA “RIEDA RATAI RATELIUKAI”

Rieda ratai rateliukai

Šiandien vaikai bei pedagogai minėjo Europos judriąją savaitę ir Tarptautinę dieną be automobilio, kartu su kitomis  ikimokyklinio ugdymo įstaigomis  organizavo  akciją „Rieda ratai rateliukai“.
Šios respublikinės akcijos tikslai – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, sudominant netradicine veikla bei supažindinti su ekologiškomis, alternatyviomis automobiliui susisiekimo priemonėmis.

Vaikai atvyko į darželį riedėdami paspirtukais, dviračiais, triračiais, balansiniais dviratukais ir kt. Papusryčiavę ir pakartoję kelių eismo taisykles darželio kieme sutiko policininką Petrą ir Raudonąjį Automobiliuką. Visi kartu aptarė kur rasti pėsčiųjų perėją, kaip ja saugiai keliauti, kaip elgtis degant raudonam šviesoforo signalui ir dar daug kitų klausimų. “Kodėlčiukai” diskutavo taršos mažinimo  klausimais ir domėjosi ekologija.

Rieda ratai rateliukai Rieda ratai rateliukai Rieda ratai rateliukai Rieda ratai rateliukai Rieda ratai rateliukaiRieda ratai rateliukaiRieda ratai rateliukaiRieda ratai rateliukaiRieda ratai rateliukaiRieda ratai rateliukaiRieda ratai rateliukaiRieda ratai rateliukai

Skip to content