Menu Close

RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI “VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS”

Mūsų darželio bendruomenė  minėdama šeimos dieną visi kartu susiburia ir tradiciškai sodina medelį. Šiuo atveju, nuo rugsėjo mėnesio atvykę naujieji darželinukai, sodina tujas, jas pavadina vardu ir užriša juostelę. Kiti vaikučiai su tėveliais ir mokytojomis sodina gėles, tvarko ir gražina darželio aplinką.

Šiais metais “Zuikučių” ir “Smalsučių” grupės tėveliai pasiūlė vaikams įrengti pakeliamas lysves, kad vaikai galėtų pasodinti, o po to stebėti kaip auga bulvė, svogūnas, morka, žirnis ir pupa.

“Geniukų” ir “Voveriukų” grupių tėveliai sodino vaistažoles: mėtą, melisą, raudonėlį, ramunėlę ir kt.

“Kodėlčiukų” gr. vaikai kartu su mamytėmis ravėjo, pureno žemę ir ten pasodino gėlių, kurios žydės ir džiugins mus visą vasarą.

Na, o po tokių darbų meno mokytojas Augantas pakvietė visu dalyvius pasivaišinti darželio virėjų išvirta skania koše ir atsigerti arbatos. O pabaigai visi kartu sudainavome sutartinę.

Dėkojame visiems renginio dalyviams už kantrybę, darbą ir gerą nuotaiką.

RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS" RENGINYS VISAI BENDRUOMENEI "VARDAN DARŽO, ŠEIMOS IR SAUGIOS APLINKOS"

Skip to content