Menu Close

PROJEKTAS “GYVOJI ŽEMĖ. GYVŪNAI – MŪSŲ MOKYTOJAI”

žemė ir ją supančios rankos

Visos darželio grupės – tiek mažiausieji, tiek vyriausieji vaikai – dalyvauja “Gyvosios planetos” organizuojamame projekte “Gyvoji Žemė. Gyvūnai – mūsų mokytojai”. Jo tikslas – pažvelgti į kitas gyvybės rūšis, siekiant pažinti, mokintis iš jų, gerbti, puoselėti gražų, harmoningą santykį su jomis… Jo metu vaikai  susipažins su pasirinktu gyvūnu, jį tyrinės, atras jo dorybes. O su atradimais supažindins ir kitus. Projektas vyksta iki gruodžio 1 d.

Projekto metu  “Kodėlčiukų” ir “Geniukų” grupių vaikučiai gyvūnus tyrinėjo ir su jais susipažino naudodamiesi planšetėmis su įdiegtomis papildytosiomis realybės programėlėmis, gebančiomis nuskaityti nuspalvintus piešinius ar gyvūno kortelę.

realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas realiosios programėlės. Gyvūno tyrinėjimas

 

Skip to content