Menu Close

PASAULINĖ ORIENTAVIMOSI DIENA

Orientavimosi sportas

Tarptautinė orientavimosi sporto federacija 2023 metų Pasaulinę orientavimosi sporto dieną kvietė minėti gegužės 17 dieną. Tai jau bus šeštas kartas, kai pasauliniu mastu per vieną dieną vyko renginiai įvairiausiose šalyse.
Lietuvoje, prisijungiant prie šios dienos minėjimo, buvo organizuojami įvairūs orientavimosi sporto renginiai.
Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) kartu su Lietuvos orientavimosi sporto federacija ir orientavimosi sporto klubu „Takas“ organizavo renginį ikimokyklinukams Kaune, kuriame dalyvavo ir mūsų darželio ugdytiniai.

Šio renginio idėja – tai suteikti galimybę ikimokyklinukams susipažinti su orientavimosi sportu, išbandyti jį jiems parengtoje trasoje. Taip pat vaikams palikti žemėlapius, kuriuos jie naudos bėgdami, kad parsinešę namo parodytų tėveliams, paskatintų juos pamėgti orientavimąsi vietovėje. Tokiu būdu populiarinti orientavimosi sportą (OS).

“Ančiukų” ir “Voveriukų” grupių vaikai kartu mokytojomis Sigita ir Virginija pabandė įveikti trasą, paruoštą Santakos parke. Vaikams buvo išdalinti žemėlapiai, kuriais reikėjo išmokti naudotis ir jų pagalba orientuotis aplinkoje ir atsižymėti punktuose. Vaikai nepabūgo lietingo oro ir įveikė visus sunkumus. Kadangi renginys vyko Santakoje, tai vaikai aplankė ir Kauno pilį. 

Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas Orientavimosi sportas

Skip to content