Balandžio 21 d. “Kodėlčiukų” grupės ugdytiniai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje Lietuvos sporto muziejuje. Vaikai susipažino su Lietuvos sportininkais, jų pasiekimais ir apdovanojimais. Patys žaidė sportinius žaidimus, gamino medalius.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. SutinkuPrivatumo politika